Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Fase Final Grup Classificació – 2a Divisió Infantil Femenina

Dissabte 8 de juny

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

10:00h  partit 1    CV ESPLUGUES LES MORERES BARÇA CVB TARONJA

10:00h  partit 2    CV VALL D‘HEBRON GROC – AEC VALLBONA GRANOLLERS B

12:00h  partit 3    DSV CV SANT CUGAT VERMELL – CECELL LLEIDA B

12:00h  partit 4    DSV CV SANT CUGAT NEGRE – VÒLEI SANT ESTEVE

18:00h   semifinal 1      Guanyador partit 1 – Guanyador partit 2

18:00h   semifinal 2      Guanyador partit 3 – Guanyador partit 4

 

Diumenge 9 de juny

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

10:00h      3r – 4rt        Perdedor semiFinal 1 – Perdedor semiFinal 2

12:00h       FINAL          Guanyador semiFinal 1 – Guanyador semiFinal 2

__________________________________________________________

 

Jocs Esportius Escolars – Final Nacional Benjamí Femenina

Dissabte 8 de juny

Reus – Polilleuger Municipal de Reus

09:30h  partit 1    CV Premià de Dalt CECELL LLEIDA

11:30h  partit 2    AEE IES Carles Vallbona – CV Premià de Dalt

13:00h  partit 3    CECELL LLEIDA – AEE IES Carles Vallbona

14:30h  Final de la competició

 

Jocs Esportius Escolars – Final Nacional Aleví Femenina

Dissabte 8 de juny

Reus – Polilleuger Municipal de Reus

09:30h  partit 1    Centre Obert Valldoreix CV Martorell

09:30h  partit 2    CECELL LLEIDA – Igualada VC

11:00h  partit 3    CV Figueres – Col·legi Sagrat Cor

11:30h  partit 4    AEE Elisabeth – CV Vilassar

16:00h  Inici de la competició tarda

20:30h  Final de la competició

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 22:00h aprox

 

Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Divendres 24 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

18:00h CECELL LLEIDA C – CV ROQUETES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

20:00h CECELL LLEIDA C – CV ROQUETES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 4

__________________________________________________________

 

Dissabte 25 de maig

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA B – MATER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Aleví Femenina

 

09:20h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – BALAFIA A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Aleví Femenina

 

09:40h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – CLAVER C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Infantil Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Infantil Femenina

 

10:20h EASY OPTIK CECELL LLEIDA D – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Aleví Femenina

 

10:40h EASY OPTIK CECELL LLEIDA D – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Aleví Femenina

 

11:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Copa Cadet Femenina

 

Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Fase Final a 8 Cadet Femenina

Dissabte 18 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h  partit 1    VOLEIBOL SANT JUST  VÒLEI VILASSAR

11:00h  partit 2    CECELL LLEIDA – CLUB VOLEI OLOT

17:00h  partit 3    CV VALL d’HEBRÓN – Guanyador partit 1

17:00h  partit 4    CVB BARÇA – Guanyador partit 2

 

Diumenge 19 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h   semifinal 1      AEC VALLBONA GRANOLLERS – Guanyador partit 4

10:00h   semifinal 2      DSV CV SANT CUGAT – Guanyador partit 3

16:00h      3r – 4rt        Perdedor semiFinal 1 – Perdedor semiFinal 2

18:00h       FINAL          Guanyador semiFinal 1 – Guanyador semiFinal 2

faseFinal_CAD 2019

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de maig

Lleida – Pavelló Municipal dels Magraners

09:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – ESCOLA LA CLOSA

Jornada Final d’Esports d’Associació (Fase Territorial) – Categoria Aleví Femenina

 

11:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

18:00h CECELL LLEIDA – CV PREMIÀ DE DALT MARESME

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Campionat 1

 

20:00h CECELL LLEIDA – VÒLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina – 2a Fase Campionat 1

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de maig

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

16:00h DSV CV SANT CUGAT A – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

16:00h DSV CV SANT CUGAT PLATA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

17:45h DSV CV SANT CUGAT PLATA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 23:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Aleví Femenina – Grup A

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de maig

Gavà  – Pavelló Municipal Can Tintorer

10:45h CV GAVÀ VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

12:30h CV GAVÀ VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 1

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:00h aprox