Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Dissabte 15 de desembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – LES HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – BALAFIA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – ALPICAT

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 15 de desembre

Tarragona – Pavelló Municipal Sant Pere i Sant Pau

10:00h TARRAGONA SPSP – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h TARRAGONA SPSP – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 15 de desembre

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

18:00h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

18:00h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

19:45h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

20:00h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 14:30h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 00:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 16 de desembre

Torredembarra – Pavelló Sant Jordi

10:00h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

11:45h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

13:30h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 18:30h aprox

 

Aquest són els horaris d’aquesta setmana:

 

Dimarts 4 de desembre

Lleida – Pavelló Juanjo Garra

18:45h GESTORIA DALMAU BALÀFIA VÒLEI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

18:45h LONDON CAFÈ BALÀFIA VÒLEI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

20:30h SIC24 BALÀFIA VÒLEI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Aquest diumenge 2 de desembre celebrarem la presentació oficial de tots els equips del CECELL de la temporada 2018-2019. L’acte tindrà lloc al Pavelló de l’IES Joan Oró, a les 12:00h aproximadament, al finalitzar el partit de Primera Catalana CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST.

Us convidem a venir a animar el nostre primer equip i a conèixer les nostres jugadores i equips d’aquesta temporada.

cartellPresentacioCECELL2018

 

Dissabte 1 de desembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – MATER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – ALPICAT

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – BALAFIA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – TORRE VICENS

11:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

11:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER A

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – ALPICAT

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 1 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – VÒLEI SANT ESTEVE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA – VÒLEI SANT ESTEVE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

10:00h CECELL LLEIDA B – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA B – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA B – CV SALOU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA C – OPTICALIA CV VILANOVA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA C – OPTICALIA CV VILANOVA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA – VÒLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 2 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:00h Inici de la presentació:

- Presentació dels equips del CECELL

- Parlament de les autoritats presents a l’acte

- Foto de família, i fotos per equips

- Pica-pica per a tots els assistents