Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Diumenge 19 de novembre

Santa Margarida i Els Monjos – Pavelló Municipal

10:00h Monjos Pansalud Vitality – CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de novembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – JOC DE LA BOLA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – FEDAC LLEIDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – FEDAC LLEIDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet/Juvenil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h  CECELL LLEIDA B – CVB BARÇA GRANA

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup C – 1a Fase

 

11:45h  CECELL LLEIDA B – CVB BARÇA GRANA

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup C – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDACV SANT BOI

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 2a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – CEVOL TORREDEMBARRA

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de novembre

Vilanova i la Geltrú – Pavelló del Garraf

16:00h  OPTICALIA CV VILANOVA GROC – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

17:45h  OPTICALIA CV VILANOVA GROC – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 13:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 22:30h aprox

 

Leave a Reply