Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Dissabte 10 de març

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h CECELL LLEIDA – DSV SANT CUGAT

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de març

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA B – JOC de la BOLA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA SANT JAUME

10:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Femenina

 

11:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER B

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CAMP ESCOLAR

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – LESTONNAC A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

13:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA EPISCOPAL B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet/Juvenil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de març

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – GESTORIA DALMAU BALÀFIA VÒLEI LLEIDA

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Plata 1 – 2a Fase

 

10:00h CECELL LLEIDA C – DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Ascens 2 – 2a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA C – DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Ascens 2 – 2a Fase

 

12:00h  CECELL LLEIDA – CV SANT QUIRZE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Campionat – 2a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA – CV ESPLUGUES

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Campionat – 2a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA – CV ESPLUGUES

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Campionat – 2a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de març

Sabadell – Pavelló Les Naus

12:10h CN SABADELL A – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Ascens 1 – 2a Fase

 

13:55h CN SABADELL ACECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Ascens 1 – 2a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 09:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 18:30h aprox

 

Leave a Reply