Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Fase Final a 8 Infantil Femenina

Dissabte 21 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h  partit 1    AEC VALLBONA GRANOLLERS CECELL LLEIDA

11:00h  partit 2    CV ESPLUGUES – VOLEIBOL SANT JUST

17:00h  partit 3    CVB BARÇA – Guanyador partit 1

17:00h  partit 4    CV SANT QUIRZE – Guanyador partit 2

 

Diumenge 22 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h   semifinal 1      DSV CV SANT CUGAT – Guanyador partit 3

10:00h   semifinal 2      CV VALL d’HEBRÓN – Guanyador partit 4

16:00h      3r – 4rt        Perdedor semiFinal 1 – Perdedor semiFinal 2

18:00h       FINAL          Guanyador semiFinal 1 – Guanyador semiFinal 2

faseFinal_INF 2018__________________________________________________________

 

Dissabte 21 d’abril

Lleida – Pavelló Municipal dels Magraners

11:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CAMP ESCOLAR

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – FEDAC

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina – Fase Competitiva

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA ALPICAT

12:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA CAMP ESCOLAR

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet/Juvenil Femenina – Fase Competitiva

 

Lleida – Col·legi Mater Salvatoris

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA B – ALPICAT

09:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA B – CLAVER C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

*En cas de guanyar el triangular, se semifinal serà a les 11:30h

**En cas de guanyar la semifinal, la final serà a les 13:30h

 

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – LESTONNAC A

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

*En cas de guanyar el triangular, se semifinal serà a les 12:30h

**En cas de guanyar la semifinal, la final serà a les 13:30h

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Femenina

*En cas de guanyar la semifinal, la final serà a les 12:30h

__________________________________________________________

 

Dissabte 21 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

13:00h CECELL LLEIDA B –CV SANT QUIRZE VERD

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Plata 1 – 2a Fase

 

13:00h HOY VOY CECELL LLEIDA – CV VALL D‘HEBRON

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Campionat – 2a Fase

 

19:00h CECELL LLEIDA – CV VALL D‘HEBRON

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Campionat – 2a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 21 d’abril

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

16:00h DSV SANT CUGAT VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Ascens 1 – 2a Fase

 

17:45h DSV SANT CUGAT VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Ascens 1 – 2a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 23:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 22 d’abril

Barcelona – Col.legi Sagrat Cor Sarrià

10:00h FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA C – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Ascens 2 – 2a Fase

 

11:45h FREDERIC MISTRAL TÈCNIC EULÀLIA C – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Ascens 2 – 2a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 07:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:00h aprox

 

Leave a Reply