Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Dissabte 10 de novembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – ALPICAT

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – BALAFIA A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – BALAFIA C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER B

11:40h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – BALAFIA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:20h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER

10:40h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – ST JAUME LES HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de novembre

Mataró – Poliesportiu Carrer Euskadi

10:00h CV MATARÓ – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CV MATARÓ – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

13:30h CV MATARÓ – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 6:30h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 18:30h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de novembre

Vilafranca del Penedès – Pavelló Nou

10:45h CV VILAFRANCA VERD – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

12:30h CV VILAFRANCA VERD – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Cubelles – Pavelló Municipal

11:15h CV CUBELLES – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

13:00h CV CUBELLES – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 18:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 11 de novembre

Sant Esteve Sesrovires – Pavelló Municipal

12:00h VÒLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup A – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 11 de novembre

Lleida – Pavelló Juanjo Garra

12:45h CE CLAVER TARONJA – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

Leave a Reply