Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Dissabte 17 de novembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – MATER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – BALAFIA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – ALPICAT

13:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 17 de novembre

Sabadell – Les Naus

10:30h CN SABADELL – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:15h CN SABADELL – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

14:00h CN SABADELL – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:30h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 19:30h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 17 de novembre

Salou – Pavello EIC

16:30h EIC SPORT CLUB – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 13:45h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 20:30h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 17 de novembre

Santa Margarida i els Monjos – Pista Poliesportiva Municipal

10:45h CV MONJOS PANSALUD – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

12:30h CV MONJOS PANSALUD – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 18 de novembre

Cunit – Pavelló Els Joncs

10:00h CLUB VOLEIBOL CUNIT – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

12:00h CLUB VOLEIBOL CUNIT – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 18 de novembre

Vilassar de Mar – Pavelló Municipal Paco Martín

12:30h VÒLEI VILASSAR – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup A – 1a Fase

 

Leave a Reply