Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Dissabte 9 de febrer

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – TORRE VICENS

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – LESTONNAC A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – BALAFIA A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – JOC DE LA BOLA

12:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – BALAFIA C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER F

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 de febrer

Lleida – Pavelló Joan Oró

16:00h CECELL LLEIDA – BARÇA CVB

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

18:00h CECELL LLEIDA – BARÇA CVB

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

20:00h CECELL LLEIDA – BARÇA CVB

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 de febrer

Lleida – Pavelló Juanjo Garra

18:00h GESTORIA DALMAU BALÀFIA VÒLEI LLEIDA – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 2a Fase Ascens 1

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 de febrer

Barcelona – Pavelló Olímpics Vall Hebron

16:00h CV VALL D‘HEBRON GROC – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 2a Fase Ascens 1

 

17:45h CV VALL D‘HEBRON GROC – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 2a Fase Ascens 1

 

Barberà del Vallès – Pavelló Municipal Elisa Badía

17:45h CV BARBERÀ B – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 2a Fase Ascens 4

 

19:30h CV BARBERÀ B – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 2a Fase Ascens 4

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 13:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 23:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 10 de febrer

Lleida – Pavelló Joan Oró

13:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

16:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

18:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

__________________________________________________________

 

Diumenge 10 de febrer

Esplugues de Llobregat – CCTE Blume

11:00h GET BLUME VOLEIBOL – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

Leave a Reply