Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Fase Final a 8 Infantil Femenina

Dissabte 6 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h  partit 1    AEC VALLBONA GRANOLLERS  CV ESPLUGUES

11:00h  partit 2    VOLEIBOL SANT JUST – CV SANT QUIRZE

17:00h  partit 3    CECELL LLEIDA – Guanyador partit 1

17:00h  partit 4    CV VALL d’HEBRÓN – Guanyador partit 2

 

Diumenge 7 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h   semifinal 1      DSV CV SANT CUGAT – Guanyador partit 4

10:00h   semifinal 2      CVB BARÇA – Guanyador partit 3

16:00h      3r – 4rt        Perdedor semiFinal 1 – Perdedor semiFinal 2

18:00h       FINAL          Guanyador semiFinal 1 – Guanyador semiFinal 2

faseFinal_INF 2019

__________________________________________________________

 

Dissabte 6 d’abril

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – SANT JAUME HEURES

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – CLAVER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – PRACTIQUES 1 B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER G

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 6 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

09:00h CECELL LLEIDA B – GESTORIA DALMAU BALÀFIA VÒLEI LLEIDA

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 2a Fase Ascens 1

 

10:45h CECELL LLEIDA – CV PREMIÀ DE DALT MARESME

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

16:00h CECELL LLEIDA C – CV BARBERÀ ‘B’

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 2a Fase Ascens 4

 

17:45h CECELL LLEIDA C – CV BARBERÀ ‘B’

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 2a Fase Ascens 4

__________________________________________________________

 

Diumenge 7 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – CV VALL D‘HEBRON GROC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup B – 2a Fase Ascens 1

 

11:45h CECELL LLEIDA B – CV VALL D‘HEBRON GROC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 2a Fase Ascens 1

__________________________________________________________

 

Diumenge 7 d’abril

L’Hospitalet de Llobregat – Poliesportiu el Gornal

10:00h CEV L‘HOSPITALET – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup A – 2a Fase Campionat 1

 

Esplugues del Llobregat – CEM Les Moreres

11:00h CV ESPLUGUES A – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Aleví Femenina – Grup A

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 15:00h aprox

 

Leave a Reply