Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Dilluns 29 d’abril

Sant Just Desvern – Complex Esportiu La Bonaigua

20:00h VOLEIBOL SANT JUST – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina – 2a Fase Campionat 1

__________________________________________________________

 

Dissabte 4 de maig

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – PRACTIQUES 1

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA A – RONDA A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA D – CLAVER C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA B – BALAFIA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – BALAFIA A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 4 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

12:00h CECELL LLEIDA – CV SANT QUIRZE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina – 2a Fase Campionat 1

 

16:00h CECELL LLEIDA – CN SABADELL

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Campionat 1

 

17:45h CECELL LLEIDA – CN SABADELL

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Campionat 1

 

19:30h CECELL LLEIDA – CEV L‘HOSPITALET

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina – 2a Fase Campionat 1

 

20:00h CECELL LLEIDA – CV ESPLUGUES

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina – 2a Fase Campionat 1

__________________________________________________________

 

Dissabte 4 de maig

Barcelona – INEF Barcelona

10:45h BARÇA CVB BLAU – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

12:30h BARÇA CVB BLAU – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

Granollers – Pavelló Municipal El Parquet

12:30h AEE ESCOLA PIA GRANOLLERS – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:45h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 18:00h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 4 de maig

Esplugues de Llobregat – Deutsche Schule Barcelona

16:00h DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

17:45h DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 22:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 5 de maig

Sant Esteve Sesrorives – Pavelló Esportiu Municipal

11:15h VÒLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Aleví Femenina – Grup A

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:45h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 14:30h aprox

 

Leave a Reply