Aquest són els horaris d’aquest cap de setmana:

 

Fase Final a 8 Cadet Femenina

Dissabte 18 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h  partit 1    VOLEIBOL SANT JUST  VÒLEI VILASSAR

11:00h  partit 2    CECELL LLEIDA – CLUB VOLEI OLOT

17:00h  partit 3    CV VALL d’HEBRÓN – Guanyador partit 1

17:00h  partit 4    CVB BARÇA – Guanyador partit 2

 

Diumenge 19 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h   semifinal 1      AEC VALLBONA GRANOLLERS – Guanyador partit 4

10:00h   semifinal 2      DSV CV SANT CUGAT – Guanyador partit 3

16:00h      3r – 4rt        Perdedor semiFinal 1 – Perdedor semiFinal 2

18:00h       FINAL          Guanyador semiFinal 1 – Guanyador semiFinal 2

faseFinal_CAD 2019

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de maig

Lleida – Pavelló Municipal dels Magraners

09:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – ESCOLA LA CLOSA

Jornada Final d’Esports d’Associació (Fase Territorial) – Categoria Aleví Femenina

 

11:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

18:00h CECELL LLEIDA – CV PREMIÀ DE DALT MARESME

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Campionat 1

 

20:00h CECELL LLEIDA – VÒLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina – 2a Fase Campionat 1

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de maig

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

16:00h DSV CV SANT CUGAT A – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

16:00h DSV CV SANT CUGAT PLATA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

17:45h DSV CV SANT CUGAT PLATA – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 4

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 23:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de maig

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL LLEIDA – VOLEIBOL SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Aleví Femenina – Grup A

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de maig

Gavà  – Pavelló Municipal Can Tintorer

10:45h CV GAVÀ VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina – 2a Fase Ascens 1

 

12:30h CV GAVÀ VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina – 2a Fase Ascens 1

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:00h aprox

 

Leave a Reply