Dissabte 7 de març

Valldoreix – Pavelló Voleibol de Valldoreix

19:00h DSV CV Sant Cugat – CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 7 de març

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – CLAVER B (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER B (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – LESTONNAC

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Mixte

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – BALAFIA C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 7 de març

Barcelona – Pavelló Olímpics de la Vall d’Hebron

10:00h CV VALL D‘HEBRON – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup Campionat – 2a Fase

 

11:45h CV VALL D‘HEBRON – HOY VOY CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup Campionat – 2a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 7 de març

Lleida – Pavelló Juanjo Garra

18:00h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup Permanència – 2a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 8 de març

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – DSV SANT CUGAT NEGRE

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup Ascens 2 – 2a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA B – DSV SANT CUGAT NEGRE

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup Ascens 2 – 2a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 8 de març

Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal

13:30h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup Ascens 3 – 2a Fase

 

Barcelona – Poliesportiu Bac de Roda

14:00h CV SANT MARTI – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup Ascens 3 – 2a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 10:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 18:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 8 de març

Vilanova i la Geltrú – Pavelló del Garraf

15:00h OPTICALIA CV VILANOVA GROC – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup Classificació 6 – 2a Fase

 

16:45h OPTICALIA CV VILANOVA GROC – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup Classificació 6 – 2a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 12:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 21:30h aprox

 

Leave a Reply