Diumenge 3 d’octubre

Lleida – Pavelló Joan Oró

12:00h LO CARAGOL CECELL LLEIDA – CV SPSP

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 2 d’octubre

Bordils – Pavelló Blanc i Verd

10:00h CH BORDILS – CECELL LLEIDA A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h CH BORDILS – CECELL LLEIDA A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 6:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Dissabte 2 d’octubre

Barcelona – Centre Esportiu Municipal Frontó Colom

10:00h AEE JAUME BALMES – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup D – 1a Fase

 

11:45h AEE JAUME BALMES – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup D – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 d’octubre

Alpicat – Pavelló Antoni Roure

09:30h ALPICAT VOLEI ASSOCIACIO – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 d’octubre

L’Hospitalet de Llobregat – Poliesportiu Les Planes

12:00h CEV L’HOSPITALET – CECELL CLAVER A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 9:00h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 d’octubre

Lleida – Pavelló Joan Oró

16:00h CECELL LLEIDA – CV TERRASSA 2013

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL CLAVER BLAU – IGUALADA VC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA C – CV VILAFRANCA NEGRE

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA C – CV VILAFRANCA NEGRE

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Leave a Reply