Dissabte 20 de novembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

10:00h CECELL LLEIDA – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:00h CECELL LLEIDA A – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

10:30h CECELL LLEIDA B – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:00h CECELL LLEIDA B SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

12:00h CECELL LLEIDA A – CLAVER G

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 20 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL CLAVER BLAU – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 20 de novembre

Premià de Mar – Pista Poliesportiva Voramar

17:45h PREMIÀ DE MAR ASSIS – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup D – 1a Fase

 

19:30h PREMIÀ DE MAR ASSIS – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup D – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 14:30h.

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 00:30h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Diumenge 21 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – CEVOL TORREDEMBARRA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA – CEVOL TORREDEMBARRA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

__________________________________________________________

 

Diumenge 21 de novembre

Sant Quirze del Vallès – Complex Esportiu Municipal Can Casablanques

17:45h CV SANT QUIRZE NEGRE – LO CARAGOL CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup B – 1a Fase

 

Valldoreix –  Pavelló de Voleibol de Valldoreix

18:00h CV SANT CUGAT A – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Pavelló Joan Oró) a les 14:15h.

Arribada Lleida (Pavelló Joan Oró) a les 23:00h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Diumenge 21 de novembre

Alpicat – Pavelló Antoni Roure

11:30h ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

13:15h ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Leave a Reply