Diumenge 16 de gener

Lleida – Pavelló Joan Oró

12:00h LO CARAGOL CECELL LLEIDA – CV LLARS MUNDET A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:00h CECELL LLEIDA – CEV L’HOSPITALET A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 15 de gener

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h CECELL LLEIDA MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

09:45h CECELL LLEIDA B – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:00h CECELL LLEIDA A – VOLEI BALAGUER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

11:15h CECELL LLEIDA A MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

13:00h CECELL LLEIDA B TORRE VICENS

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 15 de gener

Barcelona – INEF Barcelona

10:00h BARÇA CVB – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h BARÇA CVB – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

13:30h BARÇA CVB – CECELL CLAVER

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 18:00h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Dissabte 15 de gener

Lleida – Pavelló Joan Oró

18:00h CECELL CLAVER BLANC – VOLEIBOL SANT FRUITOS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – AE CARLES VALLBONA E   ajornat

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup D – 1a Fase

 

20:00h CECELL LLEIDA B – AE CARLES VALLBONA E   ajornat

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup D – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA C – CV CUBELLES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

20:00h CECELL LLEIDA C – CV CUBELLES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 15 de gener

Sant Just Desvern – Complex Esportiu La Bonaigua

19:45h VOLEI SANT JUST GROC – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 00:30h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

__________________________________________________________

 

Diumenge 16 de gener

Alpicat – Pavelló Antoni Roure

09:00h ALPICAT VOLEI ASSOCIACIO – CECELL CLAVER BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 16 de gener

Salou – Pavelló Ponent Salou

10:00h CV SALOU – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:00h CV SALOU – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

*Només podran viatjar amb l’autocar jugadores i entrenadors/es

 

Leave a Reply