Diumenge 13 de novembre

Barcelona – Pavelló Sagrat Cor Sarrià

13:00h SD Espanyol – PIPS NATURE CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 12 de novembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h CECELL BLAU – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:45h CECELL GROC – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h CECELL BLANC – EPISCOPAL

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h CECELL BLANC – CAMP ESCOLAR ROIG

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

12:00h CECELL BLAU – RONDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

12:00h CECELL CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 12 de novembre

Móra la Nova – Pabelló Esportiu Municipal

11:00h JOVENTUT ESPORTIVA MORA LA NOVA – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:30h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 15:00h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 12 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

11:00h CECELL CLAVER – CV AVAP GIRONA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA – VOLEI SANT ESTEVE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA – VOLEI SANT ESTEVE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

19:30h CECELL LLEIDA B – VOLEI MANRESA

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Senior Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 13 de novembre

Alpicat – Pavelló Antoni Roure

09:30h ALPICAT VA – CECELL CLAVER BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup H – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 13 de novembre

Manresa – Ateneu Les Bases

11:45h VOLEI MANRESA BLANC – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup H – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 9:15h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 15:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 13 de novembre

Barcelona – Pavelló Josep Comellas

10:45h JAKO AEE INSTITUT MONTSERRAT GRÀCIA – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup B – 1a Fase

 

Diumenge 13 de novembre

Molins de Rei – Poliesportiu Municipal

10:45h AE MOLINS VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:30h AE MOLINS VERMELL – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

 

Leave a Reply