Dissabte 3 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – Barça CVB B

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 3 de desembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

10:00h CECELL BLANC – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h CECELL GROC – BALÀFIA VERD

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h CECELL BLAU – ALPICAT

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h CECELL BALAGUER B (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

10:30h CECELL EPISCOPAL (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

12:00h CECELL BLAU – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

12:30h CECELL BLANC – BINEFAR VOLEI

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 3 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

17:00h CECELL LLEIDA – VOLEI SANT JUST

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 3 de desembre

Salou – Escola Elisabeth

16:30h ESCOLA ELISABETH – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

18:15h ESCOLA ELISABETH – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 14:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 22:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 4 de desembre

Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal

11:00h PREMIA DE DALT MARESME – CECELL CLAVER

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:00h PREMIA DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

13:00h PREMIA DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:45h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 4 de desembre

Barcelona – Poliesportiu Bac de Roda

11:15h CV SANT MARTI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

13:00h CV SANT MARTI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Vilafranca del Penedès – Pavelló Nou

12:00h CV VILAFRANCA BLANC – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:45h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

 

Leave a Reply