Aquest són els horaris d’aquesta setmana:

.

Dissabte 2 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

17:30h CECELL LLEIDA B – LA SALLE BONANOVA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup A

.

20:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – Vóley Murcia

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

.

Dissabte 2 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL CLAVER – VOLEIBOL SANT JUST A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A

.

10:00h CECELL LLEIDA C – CV ANDORRA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A

.

11:45h CECELL LLEIDA C – CV ANDORRA

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A

__________________________________________________________

.

Dissabte 2 de desembre

Barcelona – Pavelló Olimpics Vall d’Hebron

10:00h CV VALL D’HEBRON A – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A

.

11:45h CV VALL D’HEBRON A – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A

.

Barcelona – Col·legi Sagrat Cor Sarrià

11:00h SD ESPANYOL – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A

.

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:30h aprox

__________________________________________________________

.

Dissabte 2 de desembre

Santa Margarida i els Monjos – Pavelló Municipal

10:45h CV MONJOS – CECELL LLEIDA GROC

Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup C

.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 14:30h aprox

__________________________________________________________

.

Diumenge 3 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE MAR ASSIS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup C

.

11:45h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE MAR ASSIS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup C

.

11:00h CECELL CLAVER BLANC – ALPICAT VOLEI ASSOCIACIO NEGRE

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C

__________________________________________________________

.

Diumenge 3 de desembre

Barcelona – Pavelló Olimpics Vall d’Hebron

10:00h CV VALL D’HEBRON A – CECELL CLAVER

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A

.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 14:30h aprox

__________________________________________________________

.

Diumenge 3 de desembre

Barcelona – CE Sant Ignasi

14:30h CLUB ESPORTIU SANT IGNASI BLANC – CECELL CLAVER BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C

.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 11:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 18:30h aprox

.

Leave a Reply