Aquest són els horaris d’aquesta setmana:

.

Dimarts 22 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

18:15h CECELL CLAVER BLAU – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C

__________________________________________________________

.

Dissabte 25 de novembre

Igualada – Complex Esportiu Les Comes

10:45h IGUALADA VOLEI CLUB 4 – CECELL LLEIDA GROC

Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup C

.

Sabadell – Pavelló Les Naus

11:30h CN SABADELL – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A

.

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:15h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:00h aprox

__________________________________________________________

.

Dissabte 25 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

18:00h CECELL LLEIDA B – RIVER CV ENCAMP

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Sènior Femenina Grup A

__________________________________________________________

.

Diumenge 26 de novembre

Premià Dalt – Poliesportiu Municipal

18:00h Mycaready Premia Dalt Maresme – PIPS NATURE CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

.

Diumenge 26 de novembre

Alpicat – Pavelló Antoni Roure

09:00h ALPICAT VA NEGRE – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup C

.

10:45h ALPICAT VA NEGRE – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup C

__________________________________________________________

.

Diumenge 26 de novembre

Molins de Rei – Poliesportiu Municipal

10:00h VOLEI MOLINS NEGRE – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A

.

11:45h VOLEI MOLINS NEGRE – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A

.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

__________________________________________________________

.

Diumenge 26 de novembre

Torredembarra – Pavelló Sant Jordi

11:45h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A

.

13:30h CEVOL TORREDEMBARRA – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A

.

Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal

12:30h PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL CLAVER

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A

.

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 9:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:30h aprox

.

Leave a Reply