Dissabte 2 de novembre

Sant Just Desvern – Complex Esportiu La Bonaigua

19:30h CV SANT JUST – CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 2 de novembre

Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal

10:00h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 6:45hh

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 de novembre

Lleida – Pavelló Juanjo Garra

10:00h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

10:00h LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

10:15h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

11:45h SIC24 BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:00h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 de novembre

Igualada – Complex Esportiu Les Comes

18:00h IGUALADA VÒLEI CLUB B – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 15:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 21:30h aprox

 

Dissabte 26 d’octubre

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h CECELL LLEIDA – ALMOZARA 2000

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 26 d’octubre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – CV COMETA BELLVEI

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase

 

10:00h HOY VOY CECELL LLEIDA – VÒLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA – VÒLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA – VÒLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA B – VÒLEI SANT FRUITÓS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA C – CV CUBELLES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – CV SALOU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – VÒLEI SANT FRUITÓS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA C – CV CUBELLES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 27 d’octubre

Sant Esteve Sesrorives – Pavelló Esportiu Municipal

11:00h VÒLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 15:30h aprox

 

Divendres 18 d’octubre

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h CECELL LLEIDA – IBSA CV CCO 7 Palmas

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 19 d’octubre

Bordils – Pavelló Blanc i Verd

20:00h CH BORDILS – CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 19 d’octubre

Roquetes– Pavelló Poliesportiu

10:00h CV ROQUETES – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

11:45h CV ROQUETES – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

11:45h CV ROQUETES – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 19 d’octubre

Valldoreix – Pavelló de Voleibol

18:00h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

18:00h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

18:00h DSV CV SANT CUGAT NEGRE – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

19:45h DSV CV SANT CUGAT – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

19:45h DSV CV SANT CUGAT NEGRE – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 15:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 01:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 20 d’octubre

Vilanova i la Geltrú – Pavelló del Garraf

18:00h OPTICALIA CV VILANOVA GROC – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 15:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 21:30h aprox