Diumenge 15 de gener

L’Hospitalet de Llobregat – Poliesportiu Municipal Gornal

12:00h Ramón Soler CEV L’Hospitalet – PIPS NATURE CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 14 de gener

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h CECELL – CAMP ESCOLAR

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

09:00h CECELL BLANC – CLAVER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

09:45h CECELL BLANC – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h CECELL GROC – CLAVER TARONJA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h CECELL BLAU – EPISCOPAL

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 14 de gener

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – AEC VALLBONA GRANOLLERS

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA – AEC VALLBONA GRANOLLERS

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

13:30h CECELL CLAVER – AEC VALLBONA GRANOLLERS

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA B – CV ENCAMP

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Senior Femenina Grup B – 1a Fase

 

18:00h CECELL CLAVER BLAU – VOLEI MANRESA BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup H – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 14 de gener

Barcelona – INEF Barcelona

10:45h BARÇA CVB BLAU – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:30h BARÇA CVB BLAU – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 7:45h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:30h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 14 de gener

Salou – Pavelló Esportiu Salou Ponent

10:30h CV SALOU – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

12:15h CV SALOU – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 8:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 16:30h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 14 de gener

Esplugues del Llobregat – CEM Les Moreres Blau

17:45h ESPLUGUES – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 14:45h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 22:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 15 de gener

Sant Fruitós del Bages – Pavelló Poliesportiu Municipal

10:45h ASFE SANT FRUITOS VERD – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup H – 1a Fase

 

Sant Esteve Sesrovires – Pavelló Municipal

13:00h CV SANT ESTEVE SESROVIRES – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 8:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

 

Dissabte 17 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

16:00h PIPS NATURE CECELL LLEIDA – CV Manacor

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 17 de desembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:45h CECELL GROC – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h CECELL BLANC – MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h CECELL BLAU – CLAVER C (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:15h CECELL BLAU – EPISCOPAL (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h CECELL BALAGUER B (triangular)

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

13:00h CECELL LESTONNAC BLAU

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

12:00h CECELL BLANC – BALAGUER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

13:00h CECELL BLAU – RONDA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 17 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – BARBERÀ DEL VALLÈS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA B – BARBERÀ DEL VALLÈS

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

10:00h CECELL LLEIDA C – CV ROQUETES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA C – CV ROQUETES

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

12:00h CECELL LLEIDA – INTERMUNICIPAL DEL PENEDES

Campionat de Catalunya Cadet Preferent Grup A – 1a Fase

 

19:00h CECELL LLEIDA – CV SANT BOI

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 18 de desembre

Esplugues de Llobregat – CCTE Joaquim Blume

10:00h BARÇA CVB – CECELL CLAVER

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup B – 1a Fase

 

10:00h BARÇA CVB – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h BARÇA CVB – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 7:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 18 de desembre

Igualada – Complex Esportiu Les Comes

12:00h IGUALADA VOLEI CLUB B – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Senior Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 9:30h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 15:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 18 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

17:30h CECELL CLAVER BLAU – ASFE SANT FRUITOS VERD

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup H – 1a Fase

 

Dissabte 10 de desembre

Bordils – Pavelló Blanc i Verd

19:00h CH Bordils – PIPS NATURE CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina – Grup B

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de desembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – AVA AMETLLA GROC

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup B – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA – AVA AMETLLA GROC

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup B – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Dissabte 10 de desembre

L’Hospitalet de Llobregat – Poliesportiu Les Planes

18:30h CEV L’HOSPITALET – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup B – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 15:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 22:30h aprox