Diumenge 1 de maig

Barberà del Vallès – Pavelló Municipal Elisa Badía

12:30h CV BARBERÀ – LO CARAGOL CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup B – Fase Campionat

 

Sant Quirze del Vallès – Àrea Esportiva Municipal

17:00h CV SANT QUIRZE NEGRE – LO CARAGOL CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup B – Fase Campionat

__________________________________________________________

 

Dissabte 30 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – VOLEI VILASSAR

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A – Fase Campionat 1

 

11:45h CECELL LLEIDA – CV OLOT

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina – Fase Permanència

 

13:30h CECELL LLEIDA – CV OLOT

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina – Fase Permanència

 

10:00h CECELL LLEIDA C – CN SABADELL

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – Fase Ascens 4

 

11:45h CECELL LLEIDA C – CN SABADELL

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – Fase Ascens 4

_______________________________________________________

 

Dissabte 30 d’abril

Barcelona –  Poliesportiu del Carmel

11:45h CV VALL HEBRON GROC – CECELL CLAVER BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – Fase Filials Or 2

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 08:45h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

_______________________________________________________

 

Dissabte 30 d’abril

Sant Just Desvern – Complex Esportiu La Bonaigua

18:00h VOLEI SANT JUST GROC – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – Fase Filials Or 1

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 15:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 22:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 1 de maig

Sant Esteve Sesrovires –  Pavelló Municipal

11:15h VÓLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup D – Fase Ascens 1

 

13:15h VÓLEI SANT ESTEVE – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup D – Fase Ascens 1

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 08:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 18:00h aprox

 

Diumenge 24 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h LO CARAGOL CECELL LLEIDA – CV SANT QUIRZE NEGRE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Sènior Femenina Grup B – Fase Campionat

__________________________________________________________

 

Dissabte 23 d’abril

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h CECELL LLEIDA B BINEFAR VOLEI

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

10:00h CECELL LLEIDA BALAGUER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Infantil Femenina

 

13:00h CECELL LLEIDA A – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 23 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – AVAP GIRONA A

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup D – Fase Ascens 1

 

11:45h CECELL LLEIDA B – AVAP GIRONA A

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup D – Fase Ascens 1

 

11:00h CECELL CLAVER BLAU – VOLEI VILASSAR GROC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – Fase Filials Or 2

__________________________________________________________

 

Dissabte 23 d’abril

Les Franqueses – Espai Can Prat

16:00h CV LES FRANQUESES – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A – Fase Campionat 1

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 21:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 24 d’abril

Barberà del Vallès – Pavelló Municipal Elisa Badía

12:30h CV BARBERÀ – CECELL CLAVER

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina – Fase Permanència

 

Terrassa – Pavelló Municipal de la Maurina

14:30h CV TERRASSA 2013 – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – Fase Ascens 4

 

16:15h CV TERRASSA 2013 – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – Fase Ascens 4

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 09:30h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 21:00h aprox

_________________________________________________________

 

Diumenge 24 d’abril

Barberà del Vallès – Pavelló Municipal Elisa Badía

16:00h CV BARBERÀ – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina – Fase Permanència

 

17:45h CV BARBERÀ – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina – Fase Permanència

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 13:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 22:00h aprox

 

Fase Final Sènior Femenina

Diumenge 10 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h   semifinal 1      LO CARAGOL CECELL LLEIDA – AV L’AMETLLA GROC

12:00h   semifinal 2      VIKINGS VÓLEI PRAT – 4RT CLASSIFICAT GRUP ASCENS

17:30h       FINAL          Guanyador semiFinal 1 – Guanyador semiFinal 2

 

CARTELL FASE FINAL 2022

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 d’abril

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA – CV SANT CUGAT A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Júnior Femenina Grup A – Fase Campionat 1

 

10:00h CECELL LLEIDA C – SD ESPANYOL BLANC

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup A – Fase Ascens 4

 

11:45h CECELL LLEIDA C – SD ESPANYOL BLANC

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup A – Fase Ascens 4

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 d’abril

Barcelona –  Pavelló Olímpics Vall d’Hebron

11:45h CV VALL HEBRON BLANC – CECELL CLAVER BLANC

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – Fase Filials Or 1

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 08:45h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 16:30h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 d’abril

Esplugues del Llobregat  – CEM Les Moreres Groc

20:00h CV ESPLUGUES BLAU – CECELL CLAVER BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup B – Fase Filials Or 2

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 00:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 10 d’abril

Gavà – Pavelló Municipal Can Tintorer

10:00h CV GAVÀ – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup D – Fase Ascens 1

 

11:45h CV GAVÀ – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup D – Fase Ascens 1

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 07:00h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 17:00h aprox