Dissabte 25 de gener

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h CECELL LLEIDA – CH BORDILS

Primera División Nacional Femenina Grupo B

 

Dissabte 18 de gener

Sabadell – Les Naus

18:30h CN Sabadell – CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de gener

Lleida – Pavelló INEF Lleida

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CAMP ESCOLAR

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Mixte

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – BALAFIA A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – BALAFIA B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:20h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER G

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de gener

Tarragona – Poliesportiu SP i SP

10:00h ERCROS SPSP – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’esports) a les 7:30h

Arribada Lleida (Camp d’esports) a les 14:00h aprox

__________________________________________________________

 

Dissabte 18 de gener

Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal

17:45h CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

19:30h CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’esports) a les 14:30h

Arribada Lleida (Camp d’esports) a les 00:30h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de gener

L’Hospitalet de Llobregat – Poliesportiu el Gornal

12:00h CEV L‘HOSPITALET A – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Diumenge 19 de gener

L’Hospitalet de Llobregat – Poliesportiu Les Planes

10:45h CEV L‘HOSPITALET A – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:30h CEV L‘HOSPITALET A – HOY VOY CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’esports) a les 07:45h

Arribada Lleida (Camp d’esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 19 de gener

Vilafranca del Penedès – Pavelló Nou

10:15h CV VILAFRANCA BLANC – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’esports) a les 07:00h

Arribada Lleida (Camp d’esports) a les 14:00h aprox

 

Dissabte 11 de gener

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h CECELL LLEIDA – SURIS Volei Molins

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 11 de gener

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – SANT JAUME HEURES C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – BALAFIA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Mixte

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – BALAFIA C

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 11 de gener

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – BALÀFIA VÒLEI CLAVER

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

10:00h CECELL LLEIDA B – LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI CLAVER

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA B – SIC24 BALÀFIA VÒLEI CLAVER

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA – VÒLEI SANT ESTEVE

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA – CV PREMIÀ DE DALT MARESME

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA C – BALÀFIA VÒLEI CLAVER

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

17:45h HOY VOY CECELL LLEIDA – CV PREMIÀ DE DALT MARESME

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA C – BALÀFIA VÒLEI CLAVER

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – IGUALADA VÒLEI CLUB B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase