Dissabte 16 de novembre

Lleida – Pavelló Municipal dels Magraners

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – TORRE VICENS

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – RONDA

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – SANT JAUME HEURES B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA – LESTONNAC

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Benjamí Mixte

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – CLAVER E

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

12:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER D

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 16 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

16:00h CECELL LLEIDA – CV PREMIÀ DE DALT MARESME

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA C – ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

 

17:45h CECELL LLEIDA C – ALPICAT VÒLEI ASSOCIACIÓ

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – AEE ELISABETH SALOU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA – VÒLEI RUBÍ

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

19:45h HOY VOY CECELL LLEIDA – VÒLEI RUBÍ

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 17 de novembre

Barcelona – Poliesportiu Bac de Roda

13:45h CV SANT MARTI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CV SANT MARTI – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Joan Oró) a les 10:30h

Arribada Lleida (Joan Oró) a les 20:30h aprox

 

Dissabte 9 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

20:00h CECELL LLEIDA – CVB Barça U20

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 de novembre

Lleida – Pavelló INEF Lleida

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  C – CLAVER B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:45h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – CLAVER A

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

10:30h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – MATER

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

11:15h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  D – SANT JAUME HEURES B

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Aleví Femenina

 

09:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  B – CAMP ESCOLAR

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

 

10:00h EASY OPTIK CECELL LLEIDA  A – SANT JAUME HEURES

Jocs Esportius del Segrià (CES) – Categoria Cadet Femenina

__________________________________________________________

 

Dissabte 9 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

10:00h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:00h CECELL LLEIDA – CEV L’HOSPITALET A

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CECELL LLEIDA B – CV PREMIÀ DE DALT MARESME BLAU

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA B – TARRAGONA SPSP

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

16:00h CECELL LLEIDA – CEV L’HOSPITALET

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

18:00h HOY VOY CECELL LLEIDA – CEV L’HOSPITALET

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

18:00h CECELL LLEIDA B – CV VILAFRANCA BLANC

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 10 de novembre

Lleida – Pavelló Joan Oró

12:00h CECELL LLEIDA – CV ESPLUGUES

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Infantil Femenina Grup A – 1a Fase

 

Dissabte 2 de novembre

Sant Just Desvern – Complex Esportiu La Bonaigua

19:30h CV SANT JUST – CECELL LLEIDA

Primera División Nacional Femenina Grupo B

__________________________________________________________

 

Dissabte 2 de novembre

Premià de Dalt – Poliesportiu Municipal

10:00h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

11:45h CV PREMIÀ DE DALT MARESME – CECELL LLEIDA

Campionat de Catalunya de 1a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 6:45hh

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 17:00h aprox

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 de novembre

Lleida – Pavelló Juanjo Garra

10:00h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Infantil Femenina Grup C – 1a Fase

 

10:00h LONDON CAFE BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Cadet Femenina Grup A – 1a Fase

 

10:15h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Juvenil Femenina Grup E – 1a Fase

 

11:45h SIC24 BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 2a Divisió Juvenil Femenina Grup A – 1a Fase

 

12:00h BALÀFIA VÒLEI CLAVER – CECELL LLEIDA C

Campionat de Catalunya de 3a Divisió Cadet Femenina Grup E – 1a Fase

__________________________________________________________

 

Diumenge 3 de novembre

Igualada – Complex Esportiu Les Comes

18:00h IGUALADA VÒLEI CLUB B – CECELL LLEIDA B

Campionat de Catalunya de 4a Divisió Sènior Femenina Grup F – 1a Fase

 

Sortida Lleida (Camp d’Esports) a les 15:30h

Arribada Lleida (Camp d’Esports) a les 21:30h aprox